top of page

Sunduğumuz Ürünler

Stoktaki Ürünlerimiz

Industrial Tools

Forkliftler

Gücü Hissedin

industry worker

Traktörler

Sağlam ve Güvenilir

Kullanılmış Ürünlerimiz

Çalıştığımız markaların yüksek kalitesi nedeniyle ekipmanlarımızın çoğu uzun süreli kullanımdan sonra dahi formunu ve işlevselliğini kaybetmemektedir. Müşteri memnuniyeti sorumluluğumuzun bir parçası olacak şekilde sadece tam işler durumdaki kullanılmış ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Aşağıda rakipsiz fiyatlarla sağladığımız seçeneklerimizi görebilirsiniz.

Industrial Drill
Industrial Parts
Industrial Worker

Jeneratörler

Şantiyenizde veya hatta evinizde kullanmak için Jeneratörler arayışı içinde misiniz? OS-FA TİCARET olarak farklı boyutlarda ve markalarda, makul fiyatlı kullanılmış Jeneratörler seçenekleri sunuyoruz. Kullanılmış ürünlerimizin tamamı kusursuz işlev gösterir durumdadır. Bir sonraki büyük siparişinizde Kullanılmış Ürün bölümüne bakın. Düşündüğünüzden daha fazla kar elde edebilirsiniz.

Römorklar

Yeni bir Römorklar için piyasa araştırması mı yapıyorsunuz? OS-FA TİCARET , size harika durumda bulunan kullanılmış ürün seçenekleri sunuyor. Elimizdeki kullanılmış ürünlerin hepsini satışa çıkarmadan önce test ediyor, ayarlarını yapıyoruz. Bu yüzden bizden aldığınız her ürünün sağlam ve kusursuz işlev göstereceğinden emin olabilirsiniz. Hemen arayın ve ayrıntılı bilgi edinin.

Pompalar

OS-FA TİCARET , farklı boyutlarda, tiplerde ve markalarda yüksek kaliteli, yüksek performanslı kullanılmış Pompalar satışını indirimli fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Yeni ürün almanın ne kadar pahalı olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden kullanılmış, ancak tam işlevsel Pompalar koleksiyonunu inanılmaz fiyatlarla sunuyoruz. Sanal mağazamızı ziyaret edin, ihtiyacınız olan ürünü seçin. Çağrılarınıza yanıt vermeye hazırız.

Kiralık Ürünler

Hızlı Çözümler

Engine

Dozerler

Kesinlikle Olağanüstü

industry machine

Zemin Isıtma Sistemleri

Memnuniyet Güvencelidir.

bottom of page